Jeżeli w swojej pracy często stajesz przed wyzwaniami i musisz rozwiązywać trudne problemy. Jeśli do twoich zadań należy poszukiwanie innowacji i inspirowanie innych... ten warsztat jest dla Ciebie!

KREATYWNOŚĆ BEZ GRANIC - DOKONAJ NIEMOŻLIWEGO!

W języku angielskim "create" znaczy stworzyć coś, co wcześniej nie istniało. I właśnie o tym jest ten warsztat - o wypracowywaniu rozwiązań i tworzeniu pomysłów, na które wcześniej nie wpadł nikt w twoim otoczeniu.

Podczas warsztatu poznasz sprawdzone techniki prowadzenia kreatywnych spotkań i warsztatów! Otrzymasz również gotowe scenariusze do prowadzenia sesji burzy mózgów oraz warsztatów z innowacji. W efekcie, będziesz w stanie wykorzystać nowo zdobytą wiedzę i doświadczenie w swojej firmie lub organizacji.

Podczas warsztatu:

punkyor_OMpoznasz zasady prowadzenia kreatywnych spotkań i warsztatów,
punkyor_OMprzećwiczysz główne etapy pracy nad innowacjami,
punkyor_OMnauczysz się kreowania setek pomysłów do każdego problemu,
punkyor_OModkryjesz, że kreatywność to coś, co można w sobie wypracować,
punkyor_OMpoznasz sposoby aktywizacji i pobudzania grupy,
punkyor_OMbędziesz się dobrze bawić i odkryjesz, że nawet praca z trudnymi tematami może być przyjemna,
punkyor_OMznajdziesz rozwiązanie co najmniej jednego "niewykonalnego" zadania - kto wie być może uratujesz świat.

Niezależnie od tego czy pracujesz w korporacji, organizacji pozarządowej, czy prowadzisz własny biznes, na pewno każdego dnia podejmujesz setki decyzji i rozwiązujesz dziesiątki problemów. Czasami jednak doświadczenie i specjalistyczna wiedza nie wystarczą. Czasami, aby zdobyć przewagę nad konkurencją, wykazać się przed szefem, czy zrealizować trudne zadanie po prostu trzeba być kreatywnym.

Podczas warsztatu "Kreatywność bez granic - Dokonaj niemożliwego!" poznasz techniki indywidualnej i grupowej pracy dzięki którym zabłyśniesz kreatywnością i niesztampowymi rozwiązaniami. Będziemy działać - dlatego zdobytą wiedzę i umiejętności z łatwością wykorzystasz później w praktyce!

 

kontakt odkrywcy mocy Polska

 

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl