POCZUJ MOC GRUPY

Chcesz usprawnić swoją pracę? A może zależy Ci na rozwoju osobistym i pozyskaniu nowych umiejętności? Razem damy radę!

Poniżej znajdziesz ofertę warsztatów dla firm, pracowników i osób indywidualnych. Organizuję je cyklicznie w formie otwartej oraz na konkretne zamówienia, jako szkolenia dla firm i organizacji. A teraz działaj - wybierz interesujące Cię zagadnienie lub skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia dedykowanego programu.

Oferta warsztatów

 integracja zespoluBudowanie zgranego i zangażowanego zespołu

Poszukujesz sposobu na zbudowanie dobrej współpracy? Chcesz aby członkowie twojego zespołu potrafili razem działać i podejmować wyzwania? Ten warsztat to świetna okazja do zintegrowania oraz zmotywowania pracowników.

Dowiedz się więcej

Warsztaty z kreatywnosciKreatywność bez granic - Dokonaj niemożliwego!

Brakuje Ci pomysłów na realizację wyśróbowanych MBO lub trudnych zadań? Chcesz sprostać nowym wyzwaniom? Na tym warsztacie poznasz techniki prowadzenia twórczych spotkań, zespołowych burzy mózgów oraz technik rozwiązywania problemów.

Dowiedz się więcej

Szkolenie Sztuka Osiagania Celow4Sztuka Osiągania Celów

Zmień marzenia w cele, a cele w osiągniecia. Podczas warsztatu dowiesz się jak wyznaczać, realizować oraz osiągać swoje cele - zarówno te osobiste jak i biznesowe. Nie czekaj do sylwestra. Już dziś sięgnij po: pieniądze, podróże, świetną sylwetkę, dom, związek, awans, wolność, własną firmę... co tylko zechcesz!

Dowiedz się więcej

pozostale konsultacjePotrzebujesz czegoś wiecej?
Szukasz innego warsztatu lub szkolenia? Zadzwoń do mnie. Zorganizuję dedykowane szkolenie, które będzie dokładnie odpowiadać na twoje potrzeby.

Skontaktuj się ze mną

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl