Polityka prywatności

  1. Administratorem, czyli właścicielem niniejszego serwisu internetowego jest: Centrum Synergii Biznesu Adam Chrzanowski ul. Syrenki 31/10 Łódź 91-496, www.csb.info.pl

  2. Użytkownik, to osoba uruchamiająca serwis internetowy należący do Administratora na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wyświetlanie stron www.

  3. Wszelkie zebrane przez administratora dane osobowe służą wyłącznie prawidłowemu zrealizowaniu zamówionej przez użytkownika usługi oraz poinformowania go o szczegółach zamówienia i dostępnych w serwisie produktach.

  4. W toku dokonywania zakupów użytkownik przechodzi do serwisu Przelewy24.pl. Tam też podaje swoje dane osobowe.

  5. Proces opłacenia zamówienia jest w pełni zarządzany przez Przelewy24.pl Administrator nie ma dostępu do danych bankowych klienta.

  6. Na podstawie przekazanych przez użytkownika danych Administrator wystawia dokument potwierdzający dokonanie zakupu.

  7. Użytkownik składający zamówienie w niniejszym serwisie internetowym wyraża zgodę na otrzymywanie rachunków drogą elektroniczną w formie plików pdf.

  8. Użytkownik ma prawo do wglądu, zmiany oraz żądania usunięcia dotyczących go danych zbieranych przez Administratora. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl