ZMIANA SYLWETKI - COACHING DIETETYCZNY

Jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zmienić swoją sylwetkę lub zdobyć świetną kondycję, to możesz liczyć na moją pomoc!

Chcąc schudnąć większość osób zaczyna od diety - najchętniej od takiej szybkiej. Koniecznie musi mieć swoją nazwę i musiał ją stosować jakiś celebryta. A jakie są efekty? Osoby, które uważają, że nie mają "silnej woli" poddają się już po tygodniu. Natomiast Ci najbardziej wytrwali zrzucają nawet kilka kilogramów w 2-3 tygodnie. Niestety jednak większość osób odchudzających się właśnie w ten sposób, po kilku tygodniach waży tyle samo lub więcej niż przed dietą.

 

Dlaczego zwykła dieta nie daje trwałych rezultatów?
Odpowiedź jest prosta: ponieważ nie zmienia naszych nawyków. Siłą woli wytrzymujemy kilka tygodni głodówki tylko po to aby dzień po zakończeniu odchudzania wreszcie "zjeść jak człowiek". Brzmi znajomo? Dla mnie tak - kiedyś robiłem tak nie raz.

Odchudzanie zaczyna i kończy się w głowie!
Największym problemem podczas redukcji wagi nie jest rodzaj diety czy ilość ćwiczeń. Tylko motywacja i nawyki. Dlatego pomogę Ci wytworzyć w sobie żelazną motywację oraz dobre nawyki. Wspólnie zmienimy twoje podejście do odżywiania i odchudzania.

zacznij od glowy

Coaching dietetyczny
Oferuję Ci coś znacznie cenniejszego niż dietę czy program treningowy. Oferuję Ci zmianę sposobu myślenia o odżywianiu. Oferuję Ci wytrwałość, motywację, wsparcie i sprawdzone triki wspomagające odchudzanie. A wiem o czym mówię, bo schudłem ponad 30 kilogramów!

Podczas naszych spotkań będziemy pracować nad twoim celem:
redukcją wagi, wymarzoną sylwetką bądź wyzwaniem sportowym. Stworzymy plan osiągniecia tego celu. Zbierzemy wszystko to, co będzie Ci potrzebne i wyruszymy we wspólną podróż. W trakcie drogi będę dzielił się z Tobą wiedzą i doświadczeniami. Będę Ci podpowiadał co i jak robić, a czego unikać. Będę Cię wspierał i motywował. Powiem Ci o wszystkim co będzie Ci potrzebne aby spełniło się twoje marzenie.

   Cena coachingu dietetycznego   

120zł

Sesja coachingowa trwa od 1,5 do 2 godzin.

Jest to czas w pełni poświęcony Tobie na: rozmowę, ćwiczenia, zadania, wymianę wiedzy.

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze i co przyniesie Ci najlepsze rezultaty.

kontakt odkrywcy mocy dieta

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl