ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE
Coaching Łódz Odkrywcy Mocy

Czasami wydaje nam się, że życie to nieustanna gonitwa od poniedziałku do piątku po to, aby w weekend odpocząć. Często gubimy podczas tego biegu sens i radość przeżywanych chwil. Bywamy zmęczeni i rozczarowani. Mamy dość.

Tak jednak nie musi być! Możesz wieść zdrowe i szczęśliwe życie pełne wspaniałych relacji, pasji i rozwoju, bogate duchowo. Co więcej, możesz tak żyć już teraz.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, rozwinąć się w dowolnym obszarze lub osiągnąć coś, co wydaje Ci się bardzo trudne - spotkajmy się! Pomogę Ci zdobyć to czego pragniesz.

   

Oferta coachingu

motywacja do dietyZmiana sylwetki
Coaching dietetyczny

Chcesz trochę schudnąć? A może na zawsze zmienić swoją sylwetkę? Pomogę Ci w obydwu przypadkach! Z własnego doświadczenia oraz na podstawie zdobytej wiedzy. Nauczę Cię jak schudnąć i będę Cię wspierać w drodze do wymarzonej sylwetki.

  Dowiedz się więcej

Radosc zyciaRadość życia
Life coaching

Chcesz żyć pełnią życia, cieszyć się każdym dniem i każdym nowym doświadczeniem? Pomogę Ci zmienić nastawienie do życia oraz bieg wydarzeń. Wiem, że nie zawsze jest kolorowo, masz jednak w sobie moc do zmiany. Spotkajmy się - pomogę Ci ją odkryć!

Dowiedz się więcej

Spelniania marzenWięcej! Szybciej! Dalej!
Coaching rozwojowy

Przestań bujać w obłokach, zacznij działać. Zaplanuj i zdobądź to czego pragniesz! Awans, związek, podwyżka, tytuł naukowy... możesz zrealizować swoje marzenia. Nie stanie sie to jednak za sprawą złotej rybki - to Ty tego dokonasz! Jak? O tym powiem Ci podczas spotkania.

Dowiedz się więcej

Pomoc w zalozeniu firmyWsparcie w prowadzeniu firmy
Coaching biznesowy

Myślisz o założeniu własnej firmy lub już jesteś przedsiębiorcą? Chcesz z kimś omówić swój pomysł na biznes? Poszukujesz wsparcia w rozwoju istniejącej firmy? W każdym z tych przypadków mogę Ci pomóc - indywidualnie, rzeczowo, profesjonalnie.

Dowiedz się więcej

Chcesz porozmawiać o czymś innym?
Jeżeli jest coś o czym chcesz porozmawiać lub w czym mogę Ci pomóc - zadzwoń!

Skontaktuj się ze mną

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl