Zagraj w szkolenie - Ucz się i baw!

Wiele osób widząc ponad 8 godzinne szkolenie z zaledwie 4 krótkimi przerwami myśli sobie: O nie! Jak ja to przeżyję?

Podobne myśli towarzyszą osobom przychodzącym na warsztaty Odkrywców Mocy. Kiedy jednak szkolenie dobiega końca, pytają sami siebie: Jak to możliwe, że po tylu godzinach wciąż mam energię i siłę do działania? Jak to możliwe, że poświęciłam cały dzień na rozwój osobisty? Jak to możliwe, że z warsztatu można wynieść jednocześnie wiedzę, umiejętności i zapał do działania?

Odpowiedzią na te wszystkie pytania i sekretem sukcesu warsztatów Odkrywców Mocy jest ciekawa formuła!

Na przykład szkolenie z wyznaczania i realizacji celów jest połączeniem gry RPG i gry planszowej. Uczestnicy wybierają swoje postacie i ruszają w drogę. Czekają na nich zadania, zagadki i niespodziewane scenki.


Choć wszyscy "gracze" przemieszczają się po mapie w równym tempem, to formuła gry podświadomie wprowadza element rywalizacji. Uczestnicy walczą jednak tylko sami ze sobą - ze swoimi dotychczasowimi przekonaniami i lękami. Wpływa to pozytywnie na ich zaangażowanie i koncentracje.

Co ważne, wszystko co dzieje się podczas warsztatu związane jest z wybranym tematem. Przechodząc na kolejne pola planszy, uczestnicy zagłębiają się w dane zagadnienie. Zdobywają nową wiedzę, którą następnie wykorzystują w praktyce. To sprawia, że pozyskują nowe umiejętności i wytwarzają w sobie pożądane postawy. Dzięki temu, na koniec szkolenia wszyscy są gotowi do działania!

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl