Pokonaj prokrastynację

Jeżeli szukasz motywacji do zmiany, do pracy, czy do realizacji swojej listy zadań do wykonania na dany dzień, to przede wszystkim odpowiedz sobie na jedno pytanie...

Jak zyskać pewność siebie?

Naukowcy z Harvardu udowodnili w końcu coś co coach'owie na całym świecie wiedzą już od kilku dekad. To jak stoisz, siedzisz i poruszasz się, bezpośrednio wpływa na to, jak się czujesz! Nie wszyscy jednak wiedzą, że zmieniając swoją postawę możemy bezpośrednio wpłynąć również na biochemię naszego organizmu, regulując poziom hormonów. W tym odcinku video-bloga Odkrywcy Mocy, opowiem Ci o pozycji superbohatera.

Dwa bieguny komunikacji

Współpraca kilku pokoleń w obszarze jednej instytucji może tworzyć dylemat dla pracodawcy, bowiem ujawniają się nieporozumienia, a do tego każda grupa ma inne oczekiwania względem współpracowników i kadry zarządzającej. Zatem konieczne staje się oznaczanie fundamentalnych różnic występujących między poszczególnymi pokoleniami. Na obecnym rynku pracy istotną rolę odgrywają młodzi pracownicy, tzw. pokolenie Y, które jest jednym z najbardziej skomplikowanych pokoleń, stanowiących największe wyzwanie nie tylko dla pracodawcy, ale również dla współpracowników.

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Kursy online

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl