Warsztaty dla firm Odkrywcy Mocy

ROZWIŃ SWOJĄ FIRMĘ NA DOBRE

Prowadzisz lub pracujesz w firmie, w której coś nie działa tak jak powinno? Chcesz to usprawnić, zmienić lub rozwinąć? A może myślisz o własnym biznesie i chcesz z kimś omówić swój pomysł.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w biznesie, umiejętnościom zdobytym w trakcie prowadzenia własnej firmy oraz warsztatowi trenerskiemu, pomogę Ci uczynić twoją firmę dochodową i zapewnię jej dynamiczny rozwój.

W zależności od potrzeb możesz skorzystać z warsztatów dla pracowników, indywidualnych konsultacji lub sesji coachingowych.

Jak mogę pomóc w rozwoju twojej firmy?

warsztaty dla trenerow personalnychWarsztat dla trenerów personalnych

Jesteś trenerem personalnym lub prowadzisz siłownię? Dowiedz się jak sprawić aby twoi klienci osiągali lepsze efekty i uczęszczali systematycznie na zajęcia. Po tym warsztacie zwiększysz swoje zyski oraz zdobędziesz dodatkowych klientów. 

Dowiedz się więcej

 integracja zespoluBudowanie zgranego i zangażowanego zespołu

Poszukujesz sposobu na uzyskanie dobrej współpracy w zespole? Chcesz aby twoi pracownicy potrafili razem działać i podejmować wyzwania? Warsztat zespołowy jest świetną okazją do zintegrowania i zmotywowania pracowników. A jednocześnie daje im dużo frajdy.

Dowiedz się więcej

 Pomoc w zalozeniu firmyWsparcie w założeniu i prowadzeniu firmy

Myślisz o założeniu własnej firmy lub już jesteś przedsiębiorcą? Chcesz z kimś omówić swój pomysł na biznes? Poszukujesz wsparcia w rozwoju istniejącej firmy? W każdym z tych przypadków mogę Ci pomóc - indywidualnie, rzeczowo, profesjonalnie.

Dowiedz się więcej


Potrzebujesz innego wsparcia?Potrzebujesz czegoś innego?
Szukasz wsparcia w innych sferach niż te opisane powyżej? Zadzwoń do mnie. Jeśli tematyka i zakres tych spraw będą mieścić się w ramach moich kompetencji i doświadczenia, to z przyjemnością Ci pomogę. A jeśli nie, to postaram się polecić Ci kogoś związanego z danym zagadnieniem.

Skontaktuj się ze mną

Misja Odkrywcy mocy

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Wsparcie w rozwoju firmy

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl