RADOŚĆ ŻYCIA - LIFE COACHING

Jeśli czujesz, że czegoś Ci brakuje, chcesz czegoś więcej ale nie wiesz czego...
Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, wyrwać się z wiążących Cię ograniczeń, zrewolucjonizować swoje życie...

Pomogę Ci odkryć: radość życia, pasję, siłę!

Czasami bywa tak, że patrząc z zewnątrz na życie drugiego człowieka myślimy - szczęściarz, ma wszystko. Nie zawsze jednak tak jest naprawdę. Często widzimy tylko to co inni chcą abyśmy zobaczyli, czyli wykreowany wizerunek. Zdarza się jednak, że w środku takie osoby czują smutek, frustrację, zawód. Często wyglada to tak:

Ukrywane emocje

Poczuj radość! Zmień swoje życie na lepsze!

Póki oddychasz możesz zmienić swoje życie. Być może wystarczy Ci jedna myśl lub zmiana nastawienia. A może potrzebujesz czegoś więcej. Cokolwiek postanowisz - możesz to zrobić! A ja chętnie pomogę Ci w odnalezieniu radości i sensu życia.

Podczas spotkań nie będziemy wspominać dawnych dziejów ani rozpamiętywać starych krzywd. Skupimy się na przyszłości, na tym jak chcesz aby wyglądało twoje życie. Pomogę Ci je na nowo zaprojektować lub wprowadzić drobne zmiany. Będziemy działać!

Określimy kim chcesz być, co chcesz umieć, czym się zajmować, jak wyglądać, gdzie pracować. Zaprojektujemy twoje długie i szczęśliwe życie. A następnie zaczniemy pracować nad realizacją tej wizji. Dzień po dniu, krok po kroku, aż wreszcie zrealizują się twoje najskrytsze pragnienia.

kontakt odkrywcy mocy

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Wsparcie w rozwoju firmy

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl