ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE
Coaching Łódz Odkrywcy Mocy

Czasami wydaje nam się, że życie to nieustanna gonitwa od poniedziałku do piatku po to aby w weekend odpocząć. Często gubimy podczas tego biegu sens i radość przeżywanych chwil. Bywamy zmęczeni i rozczarowani. Mamy dość.

Tak jednak nie musi być! Możesz wieść zdrowe i szczęśliwe życie pełne wspaniałych relacji, pasji i rozwoju, bogate duchowo. Co więcej, możesz tak żyć już teraz.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, rozwinąć się w dowolnym obszarze lub osiągnąć coś co wydaje Ci się bardzo trudne - spotkajmy się! Pomogę Ci zdobyć to czego pragniesz.

Jak mogę Ci pomóc?

motywacja do dietyZmiana sylwetki
Chcesz trochę schudnąć? A może na zawsze zmienić swoją sylwetkę? Pomogę Ci w obydwu przypadkach! Z własnego doświadczenia oraz na podstawie zdobytej wiedzy. Nauczę Cię jak schudnąć i będę Cię wspierać w drodze do wymarzonej sylwetki.

  Dowiedz się więcej

Radosc zyciaRadość życia

Jeśli chcesz żyć pełnią życia, cieszyć się każdym dniem i każdym nowym doświadczeniem. Podczas sesji coachingowych pomogę Ci zmienić nastawienie oraz bieg wydarzeń. Wiem, że nie zawsze jest kolorowo, wierzę jednak, że masz w sobie moc do zmiany. Spotkajmy się - pomogę Ci ją odkryć!

Dowiedz się więcej

 Spelniania marzenWięcej! Szybciej! Dalej!
Przestań marzyć - zaplanuj i zdobądź to czego pragniesz! Tak, to możliwe aby spełniły się twoje marzenia. Nie stanie sie to jednak za sprawą złotej rybki. To Ty tego dokonasz! Jak? Powiem Ci o tym już podczas pierwszego spotkania.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz innego wsparcia?Chcesz porozmawiać o czymś innym?
Szukasz wsparcia w innych sferach niż te opisane powyżej? Zadzwoń do mnie. Jeśli tematyka i zakres tych spraw będą mieścić się w ramach moich kompetencji i doświadczenia, to z przyjemnością Ci pomogę.

Skontaktuj się ze mną

Misja Odkrywcy mocy

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Wsparcie w rozwoju firmy

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl