Adam Chrzanowski

Cześć!
Skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że chcesz wiedzieć kim jestem. Aby Ci to ułatwić poniżej opisałem siebie w kilku ważnych dla mnie obszarach.

Jako człowiek
Nie jestem doskonały. Popełniam błędy, miewam gorsze chwile, upadam, podnoszę się, szukam, nieustannie się uczę, zdobywam. Moje życie jest wielowątkowe, gna jak pociąg ekspresowy przez różne krainy, czasami zostawiając pewne rzeczy z tyłu. Lubię ludzi, wierzę w ich dobroć i nieograniczony potencjał. Cieszę się życiem, dużo się uśmiecham i niosę tę radość innym.


Jako coach i trener
Jestem członkiem Holistycznej Szkoły Trenerów. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, które pomogły mi zdobyć kompetencje trenerskie oraz wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia warsztatów, pracy z ludźmi, psychologii, zarządzania i sprzedaży.

Jestem uważny oraz skoncentrowany na potrzebach uczestników moich warsztatów i sesji. Poprzez trafne pytania i coaching pomagam im odkryć ważne dla nich odpowiedzi. A dzięki technikom motywacyjnym i wyznaczaniu celów sprawiam, że moi klienci spełniają swoje marzenia.

Zawodowo
Pracuję jako Business Manager w banku. Na co dzień: zarządzam projektami, szkolę, wdrażam nowe rozwiazania, usprawniam procesy, nadzoruję sprzedaż w trzech kanałach dystrybucji.

Wcześniej zarządzałem ogólnopolską siecią franczyzową oraz tworzyłem i sprzedawałem licencjonowane metody nauczania. Nadzorowałem powstawanie kursów e-learningowych i zajmowałem się ich dystrybucją. Pracowałem również jako sprzedawca na pierwszej lini frontu w sprzedaży bezposredniej B2B.

Dla zdrowia
Kiedyś byłem 126kg łakomczuchem dla którego dwa filmy na DVD, jedzenie na wynos i paczka chipsów były synonimem udanego wieczoru. Zmieniłem jednak sposób życia i odżywiania się. Schudłem ponad 30 kilogramów. Obecnie regularnie uprawiam sport, biorę udział w zawodach, zdrowo się odżywiam.

Stale się rozwijam. Uczestniczę w dobrych szkoleniach i warsztatach. Kiedy tylko mam czas - czytam. Zazwyczaj jestem w trakcie czytania książki, ebooka i audiobooka jednocześnie :)

Dla rodziny
Każdego dnia mam zarezerwowaną pewną ilość czasu tylko dla mojego syna i żony. Dla syna staram się być przyjacielem, wspierać jego rowój i być blisko. Dla żony... to zostawię dla Niej ;)

Dla świata
Moim celem jest zostawienie świata trochę lepszym niż go zastałem. Tę idee realizuję poprzez nieustanny rozwój siebie, pomoc społeczną oraz wspieranie moich klientów w zmienianiu swojego życia na lepsze.

Dla Ciebie
Zgodnie z misją Odkrywców Mocy:

Misja Odkrywcy mocy

Nasze usługi

Coaching - Trening indywidualny

 Warsztaty otwarte

 Szkolenia zamknięte dla firm

Wsparcie w rozwoju firmy

Kontakt

 Centrum Synergii Biznesu

 Adam Chrzanowski

 600 480 871

kontakt@odkrywcymocy.pl

Kontakt@OdkrywcyMocy.pl